Uwaga! Przypominam, że aby uczestniczyć w KAMPANII ROWEROWY MAJ należy mieć pozwolenie Rodziców!

Uwaga! Uczniowie uczestniczący w KAMPANII ROWEROWY MAJ informują, że są dwa rodzaje naklejek: błękitne służą do wklejania ich do dzienniczków uczniowskich, zaś brązowe - wlepiacie każdego dnia na plakat swojej klasy, który jest przypięty na tablicach wyeksponowanych na parterze!

Każdego dnia naklejki pobieracie u p. Kapitana lub w sekretariacie jeśli oczywiście do szkoły przyjechaliście rowerem...

Uwaga! już teraz przekazuję Wam informację, że dla Was i dla  rodziców przygotowywany jest piknik "Rowerowy Maj na Miasteczku Ruchu Drogowego", 14.maja, sobota, godz. 11-16.00! Podczas pikniku będzie cały szereg atrakcji Szczegółowy program wkrótce!

Uwaga  zaglądajcie na stronę www.RowerowyMaj.LublinRowerem.pl

Uwaga! Będziemy robić zdjęcia rowerom pod szkołą w miarę codziennie i wstawiać je  na swoją stronę internetową!

Życzę powodzenia

Ewa Gęca

Szkolny kalendarz

mimi logo info bip2