SZKOŁA PODSTAWOWA nr 32

20-362 Lublin tel. 81 744 16 44

STRONA INTERNETOWA W PRZEBUDOWIE

NABÓR DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 32 W LUBLINIE

Informacje z Urzędu Miasta Lublin dot. rekrutacji i naboru:

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2020/2021 (klasa 0)

Harmonogram rekrutacji:

UWAGA UWAGA do 26 czerwca należy złożyć wniosek papierowy - komunikat dyrektora

Rekrutacja uzupełniająca:

Kliknij poniżej, aby zalogować się do systemu.

UWAGA! Prosimy wypełniać wniosek do oddziału przedszkolnego. UWAGA!

Załączniki do wniosku:

Potwierdzanie kryteriów ministerialnych:

z uwagi na obecną sytuację (stan epidemii) oraz brak możliwości przesłania ich przez system rekrutacyjny odbywa się poprzez przez przesłanie na szkolny adres mailowy poczta@sp32.lublin.eu krótkiej wiadomości z tematem „Rekrutacja – oddział 0”. W treści maila proszę wpisać imię i nazwisko dziecka (tylko!) oraz jedeną lub kilka z poniższych adnotacji:

WAŻNE – jeżeli wniosek elektroniczny nie został podpisany profilem zaufanym przez obojga rodziców - to wnioski w wersji papierowej, podpisane przez obojga rodziców, wraz z załącznikami należy dostarczyć w ciągu 7 dni od momentu ponownego otwarcia szkoły.

Rekrutacja do klasy I w roku szkolnym 2020/2021

Harmonogram rekrutacji:

I etap (obwodowy):

II etap (rekrutacja na wolne miejsca dla kandydatów spoza odwodu danej szkoły):

Kliknij poniżej, aby zalogować się do systemu.

WAŻNE – wnioski w wersji papierowej, podpisane przez obojga rodziców, wraz z załącznikami należy dostarczyć w ciągu 7 dni od momentu ponownego otwarcia szkoły.

Uwaga! Rodzice / opiekunowie spoza obwodu szkoły chcący zapisać dziecko do SP32 proszeni są o nieskładanie wniosków elektronicznych w szkole obwodowej, gdyż uniemożliwia to późniejsze złożenie wniosku rekrutacyjnego (do szkoły poza obwodem) w systemie elektronicznym. Jeżeli dziecko z powodu braku wolnych miejsc nie zostanie przyjęte w szkole/szkołach, do której/których składane były wnioski rekrutacyjne, zostanie (zawsze) przyjęte do szkoły obwodowej.

Nr telefonu kontaktowego: 515-932-408