SZKOŁA PODSTAWOWA nr 32

20-362 Lublin tel. 81 744 16 44

STRONA INTERNETOWA W PRZEBUDOWIE

NABÓR DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 32 W LUBLINIE

Informacje z Urzędu Miasta Lublin dot. rekrutacji i naboru:

Rekrutacja do klasy I w roku szkolnym 2020/2021

Szanowni Państwo,
21 kwietnia 2020 roku uruchamiamy tak zwaną REKRUTACJĘ OTWARTĄ dla wszystkich pierwszoklasistów zainteresowanych nauką w naszej Szkole w roku szkolnym 2020/2021. Rekrutacja trwa do 28 kwietnia 2020 r. do godz. 12.00 czyli w tym czasie możecie Państwo składać wnioski wraz z załącznikami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Wnioski rekrutacyjne dostępne są na stronie: www.rekrutacja.sp.lublin.eu i na stronie szkoły www.sp32.lublin.eu.

Zapraszamy również do zapoznania się z ważnymi informacjami dotyczącymi harmonogramu rekrutacji dla kandydatów nieobwodowych. Wszystkie te informacje znajdziecie Państwo na stronie szkoły w kafelku REKRUTACJA.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do nas

Ewa Gęca