– PAŹDZIERNIK W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

W tym roku szkolnym, w październiku,  po raz kolejny obchodziliśmy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych.

• Uczniowie pierwszego etapu edukacji wykonali prace plastyczne „Biblioteka przyszłości’. Najciekawsze prace zostaną zaprezentowane pod koniec listopada
    w galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego (Filia nr9).
  • Wyłoniliśmy zwycięzcę  w konkursie na najlepszego czytelnika października. Został nim Piotr Kanadys, uczeń klasy 3c. Piotr został nagrodzony dyplomem oraz drobnym upominkiem.
  • Czytelnicy obdarowali naszą szkolną bibliotekę pięknymi książkami. Biblioteka wzbogaciła swój księgozbiór o 52 pozycje, które zostaną wkrótce włączone do księgozbioru.

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim zaangażowanym osobom, które z entuzjazmem przystąpiły do październikowych aktywności. Szczególne podziękowania dla uczniów klas 1a, 1b, 2a, 2c, 3b, 3c.

Bibliotekarze