– Szkoła Promująca Zdrowie

W ramach promowania zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej, dbania o siebie i swoje zdrowie w dniach 29 maja-02 czerwca 2023 r. w naszej szkole odbył się Tydzień Zdrowia. Mogliśmy zapoznać się z zasadami savoir-vivre przy posiłkach, obejrzeć piramidę żywienia, na drzwiach do sal lekcyjnych widniały plakaty i hasła nawołujące do dbania o zdrowie. Na …

Przedszkolaki z grupy 0a w roku szkolnym 2022/2023 realizowały zadania w ramach dwóch Ogólnopolskich Projektów Edukacyjnych Terapia ręki dla każdego oraz SensoSmyki. Zajęcia dostarczyły wielu pozytywnych emocji wszystkim uczestnikom projektu. Były nie tylko nauką, ale też świetną zabawą.

Więcej zdjęć można znaleźć na stronach internetowych organizatorów projektów:

SensoSmyki Placówki

 Ogólnopolski Projekt Edukacyjny Terapia ręki dla każdego

Następnie w „lupce” należy wpisać …

Dzień 20 maja to w kalendarzu świąt nietypowych Światowy Dzień Pszczół, którego celem jest podkreślenie znaczenia pszczół dla pozyskiwania żywności i zwrócenie uwagi na czynniki, które stanowią zagrożenie dla tych owadów. 

W Polsce występuje blisko 470 gatunków pszczół. Najbardziej znana jest pszczoła miodna.

Dzieci uczęszczające do szkolnej świetlicy czynnie włączyły się w obchody święta pszczół 🐝Oglądaliśmy …

Klasa 1a w dniu 09.05.2023r. wybrała się na wycieczkę do straży pożarnej w Lublinie. Otrzymaliśmy wiedzę, nauczyliśmy się jak pomagać innym, jak wzywać pomoc i wielu innych praktycznych umiejętności. Mogliśmy poczuć się jak prawdziwi strażacy. 

Back to top