– Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas trzecich pt. „Wierszem o zwierzętach”

Dnia 20 marca 2024 r. członkowie Szkolnego Koła Recytatorsko Teatralnego wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas trzecich pt. „Wierszem o zwierzętach”. Poezja dziecięca w bardzo ciekawy, zabawny i pouczający sposób opowiada o święcie zwierząt poprzez porównywanie go do świata ludzi. Dzięki temu dzieci lepiej rozumieją swoje ulubione zwierzęta. Konkurs organizowała Szkołą Podstawowa nr 3 W Lublinie. Uczniowie pracowali pod kierunkiem nauczycieli: Elżbiety Piechnik, Haliny Piątek i Dominiki Gadzały.

Kolaż dwóch zdjęć, przedstawiających uczennice podczas recytacji

Kolaż dwóch zdjęć przedstawiających uczennicę która odebrała dyplom obok niej stoi osoba wręczająca dyplomy

Zdjęcie przedstawia siedmioro recytatorów prezentujących się na zakończenie konkursu