– Spotkanie w Domu Opieki Społecznej dla Osób Niepełnosprawnych Fizycznie

Za nami kolejne wielkanocne spotkanie z osobami starszymi, samotnymi    i niepełnosprawnymi w ramach działalności Szkolnego Koła PCK.

Tym razem seniorów z Domu Opieki Społecznej dla Osób Niepełnosprawnych Fizycznie  w Lublinie przed Świętami Wielkanocnymi odwiedzili uczniowie z klasy 1c ze Szkoły Podstawowej nr 32 w Lublinie.  We środę, 27.03. 2024r. dzieci złożyły świąteczne życzenia i podarowały seniorom piękny świąteczny stroik, który wykonały po kierunkiem wychowawczyni świetlicy – pani Oleny. Możliwość wspólnej rozmowy dała starszym pokoleniom bardzo wiele radości. Krótkie spotkanie umilił śpiew piosenki o tematyce wiosennej, którą zaprezentowały dzieci. Wszyscy mali uczestnicy spotkania otrzymali podziękowania za obecność i wiosenną pogodę ducha.

Uczniowie wracali do szkoły bardzo zadowoleni. Cieszyli się, że mogli doświadczyć uśmiechu na twarzach schorowanych seniorów.

Opiekun SK PCK