– Turniej Mitologiczny dla klas piątych

Dnia 4 kwietnia 2024r. w Naszej Szkole odbył się Turniej Mitologiczny dla klas piątych, podczas którego piątoklasiści przedstawili scenki teatralne, nawiązujące do wybranego mitu, wzięli udział w mitologicznym pokazie mody oraz zmierzyli się w turnieju wiedzy. Konkurs został przygotowany i przeprowadzony przez nauczycieli języka polskiego p. Dorotę Goczkowską i p. Martę Serafin.
Rywalizacja jak zawsze była zaciekła i pełna emocji. W turnieju ze znajomości mitologii wszystkie klasy piąte wykazały się ogromną i szczegółową wiedzą!
Uczniowie przy wsparciu wychowawców przygotowali ciekawe przedstawienia, przebrali się w stroje nawiązujące do czasów mitologicznych. Bawiąc się, utrwalali wiedzę z mitologii.
Jury nie miało łatwego zadania.

Wyniki turnieju:

I miejsce – klasa Vb
II miejsce– klasa Vc
III miejsce – klasa Va

Gratulujemy piątoklasistom zaangażowania i pomysłowości!

Kolaż 4 zdjęć.  Pierwsze przedstawia powitanie przez organizatorów uczniów  przybyłych na konkurs na 3 kolejnych zdjęcia  znajdują się uczniowie poszczególnych klas.

Kolaż 4 zdjęć, trzy przedstawiają pokaz mody mitologicznych postaci, na czwartym znajdują się jurorzy.

Kolaż 2 zdjęć. Pierwsze przedstawia przebranych za postacie mitologiczne uczniów, drugie to scena z występu uczniów kl. 5a prezentujących mitu o Prometeuszu.

Kolaż 4 zdjęć. Dwa pierwsze to prezentacja mitów przez klasę 5b i c
Dwa kolejne przedstawiają po 3 z klasy, uczniów siedzących przy stolikach podczas Quizu.- wiedzy o mitach.
Kolaż 3 zdjęć przedstawiających przedstawicieli poszczególnych klas prezentujących dyplomy,