Dnia 4 kwietnia 2024r. w Naszej Szkole odbył się Turniej Mitologiczny dla klas piątych, podczas którego piątoklasiści przedstawili scenki teatralne, nawiązujące do wybranego mitu, wzięli udział w mitologicznym pokazie mody oraz zmierzyli się w turnieju wiedzy. Konkurs został przygotowany i przeprowadzony przez nauczycieli języka polskiego p. Dorotę Goczkowską i p. Martę Serafin.
Rywalizacja jak zawsze była zaciekła i pełna emocji. W turnieju ze znajomości mitologii wszystkie klasy piąte wykazały się ogromną i szczegółową wiedzą!
Uczniowie przy wsparciu wychowawców przygotowali ciekawe przedstawienia, przebrali się w stroje nawiązujące do czasów mitologicznych. Bawiąc się, utrwalali wiedzę z mitologii.
Jury nie miało łatwego zadania.

Wyniki turnieju:

I miejsce – klasa Vb
II miejsce– klasa Vc
III miejsce – klasa Va

Gratulujemy piątoklasistom zaangażowania i pomysłowości!