– Niebieskie Igrzyska 11.04.2024

uczniowie w sali gimnastycznej, wykonują ćwiczenia. Sala udekorowana niebieskimi balonami.

To już druga edycja Niebieskich Igrzysk, kiedy to w ramach obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu klasy 1-3 oraz grupy przedszkolne 0A i 0B stanęły do sportowej rywalizacji.

Niebieskie Igrzyska wpisały się w trwające przez kwiecień w naszej szkole obchody Światowego Miesiąca Wiedzy Na Temat Autyzmu.

Niebieskie Igrzyska mają pokazać, że każdy może być sportowcem i każdy może osiągać sukcesy na miarę swoich możliwości. Konkurencje sportowe służą integracji oraz rozwijaniu i wzmacnianiu więzi.

Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny udało nam się świętować w ten aktywny sposób.

Uczniowie biegają wa sali gimnastycznej i wykonują zadania sportowe.
uczniowie na matach na podłodze wykonują ćwiczenia.
Uczniowie rywalizują, wykonują sportowe ćwiczenia.
W sali udekorowanej niebieskimi balonami uczniowe kilku drużynach uczestniczą w zawodach, pozostałe dzieci kibicują.
Uczniowie wykonują zadania sportowe, rywalizują a ich koledzy kibicują