– Spotkanie Prezydenta Miasta Lublin z uczniami szkół podstawowych – laureatami konkursów przedmiotowych stopnia wojewódzkiego oraz ogólnopolskich konkursów tematycznych

11 czerwca 2024 r. w siedzibie Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie odbyło się spotkanie władz miasta Lublina z uczniami szkół podstawowych – laureatami konkursów przedmiotowych stopnia wojewódzkiego oraz ogólnopolskich konkursów tematycznych. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów wraz z nauczycielami.
Byli to:

Ernest Popiela – uczeń klasy 7b wraz z nauczycielem p. Katarzyną Złotnik

Marta Kuśmierczyk – uczennica klasy 8c wraz z nauczycielką p. Marią Kasprzak

Kinga Kowalczyk – uczennica klasy 8c wraz z nauczycielką p. Beatą Rakoczy.

Zastępca Prezydenta Miasta Lublin, dr Mariusz Banach, wręczył tegorocznym laureatom nagrody książkowe i dyplomy, natomiast dyrektorom szkół i nauczycielom przekazał pamiątkowe dyplomy za wybitne osiągnięcia dydaktyczne uczniów w roku szkolnym 2023/2024. Uczniowie – laureaci, którzy uzyskali w I semestrze roku szkolnego 2023/2024 średnią ocen, co najmniej 4,80 oraz co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania, otrzymali jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Lublin za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i ogólnopolskich konkursach tematycznych.

Naszym laureatom i nauczycielom serdecznie gratulujemy sukcesów.

Uczniowie wraz z nauczycielami otrzymali dyplomy.

Uczniowie wraz z nauczycielami prezentują otrzymane

dyplomy.

wręczanie nagród