– Wycieczka grup 0A i 0B

12 czerwca obie grupy przedszkolne pojechały na wycieczkę na Ranczo Wróblówka. Łyk wiejskiego, czystego powietrza, zapach zbóż, traw, suszonych ziół – beztroski czas spędzony … Na wsi!

Na początku były zajęcia pełne ciekawostek, zajmujące opowieści, karmienie i przytulasy ze zwierzakami. Dzieci były zachwycone pięknym koniem, porykującym osiołkiem, gadającą papugą, ciekawskimi surykatkami, delikatną szynszylą, niegroźną żmiją, uroczą sówką i wieloma innymi zwierzętami, żyjącymi na ranczo. Po zajęciach edukacyjno przyrodniczych był czas na relaks i zabawy integracyjne na powietrzu. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły. Z żalem opuszczały ranczo i niechętnie wracały do miasta.

Zdjęcie przedstawia uczniów siedzących na ławce i przewodnika wycieczki który stoi przed nimi.

Kolaż 4 zdjęć przedstawiających dzieci obserwujące zwierzęta między innymi konia, psa.

Kolaż 3 zdjęć - dzieci  i surokatka, którą trzyma na rękach pani przewodnik

Kolaż 4 zdjęć przedstawiających bawiące się dzieci, w pojeździe, na karuzeli i trampolinie.