– Piknik – „Wspólna nauka i zabawa”

17 czerwca w naszej szkole został zorganizowany piknik pod hasłem ”Wspólna nauka i zabawa”. Był to dzień inny niż wszystkie. Przez kilka godzin w budynku szkolnym i na boisku odbywało się wiele niezwykłych wydarzeń rozwijających zainteresowania uczniów i pozwalających im zupełnie inaczej spojrzeć na otaczający ich świat. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W realizowaniu programu  na poszczególnych stanowiskach, nauczycielom  pomagali uczniowie, członkowie  Samorządu szkolnego i Wolontariatu. Ciekawe doświadczenia, pokazy z chemii,  fizyki oraz biologii pozwoliły w interesujący sposób odkrywać tajniki przyrody. Na uczniów czekały też zajęcia plastyczne i muzyczne. W tajemnice matematyki uczniowie zagłębiali się rozwiązując łamigłówki, układanki. Każdy z uczestników pikniku mógł na nowo odkrywać język polski, angielski. W sali informatycznej zorganizowano stanowisko fotografiki. Ten, kto tam trafił, długo nie opuszczał ciekawych zajęć. Mnóstwo atrakcji czekało na uczniów w sali gimnastycznej. Dzieci z pierwszego etapu edukacyjnego pokonywały tory przeszkód na hooby horsach, ćwiczyły swoją zwinność i  koordynację ruchową. Korytarz na pierwszym piętrze opanowali tancerze . Dzień należy zaliczyć do bardzo udanych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom za ogromne zaangażowanie i przygotowanie zajęć. Wielki ukłon składamy w kierunku uczniów z Samorządu szkolnego i Wolontariatu, którzy wytrwale wspomagali pedagogów.

Zapraszamy do galerii ze zdjęciami prezentujących z różne aktywności.

Kolaż 4 zdjęć przedstawiających uczniów uczestniczących w zajęciach  z biologii - przy mikroskopach, uczniów oglądających plan zajęć pikniku oraz zajęć europejskich.

Kolaż 4 zdjęć przedstawiających uczniów korzystających z zajęć chemiczno - fizycznych.

Kolaż 4 zdjęć przedstawiających zabawy językowe z angielskiego na boisku szkolnym oraz zajęcia uczniów I etapu edukacyjnego - gry, łamigłówki.

Kolaż 4 zdjęć przedstawiających zabawy taneczne, tor przeszkód na Hobby Horses, zajęcia plastyczne.

Kolaż 4 zdjęć przedstawiających uczniów rozwiązujących zagadki, łamigłówki matematyczne.

Kolaż 4 zdjęć przedstawiających zajęcia z fotografiki.