– Zakończenie roku szkolnego 2023 – 2024

21 czerwca uczniowie zakończyli rok szkolny 2023 – 2024. Uroczystości szkolne związane z tym wydarzeniem zostały rozłożone na kilka tur. Ósmoklasiści, którzy w tym roku zakończyli swoją edukację, spotkali się na osobnych uroczystościach w sali gimnastycznej. Z wielkim wzruszeniem odebrali świadectwa, nagrody, dyplomy uzyskane w konkursach. Na każdym ze spotkań Dyrekcja, przedstawiciele Rady Rodziców, Wychowawcy klas gratulowali Absolwentom i życzyli sukcesów w dalszej nauce . Wzajemne podziękowania płynęły prosto z serc uczestników spotkań. W niejednym oku zakręciła się łza wzruszenia. Podczas uroczystości odbyło się również przekazanie Sztandaru Szkoły. Był to bardzo podniosły moment.

Kolaż 4 zdjęć przedstawiających ślubowanie nowego pocztu sztandarowego, uczniów prezentujących część artystyczną, uczniów z kwiatami dla nauczycieli.

kliknij, aby obejrzeć galerię ze zdjęciami

Na kolejnych spotkaniach, zakończenie roku szkolnego 2021/2022, społeczność uczniowska świętowała według wyznaczonego harmonogramu:
Klasy 6 – 7
Klasy 4 – 5
Klasy 1 – 3
Oddziały zerowe 0A i 0B.

kolaż 4 zdjęć przedstawiających przemawiającą panią wicedyrektor, nowy poczet sztandarowy, wręczanie kwiatów dyrekcji przez przedstawicieli Rady rodziców, występ artystyczny.

kliknij, aby obejrzeć galerię ze zdjęciami

Kolaż 4 zdjęć przedstawiających przemawiająca panią dyrektor, przedstawiciela Rady rodziców. występ artystyczny uczniów.

Klasy 3

Oddziały przedszkolne

Pożegnania ze szkołą na okres wakacji przebiegały w radosnej atmosferze. Prezentowane na tą okazję słowno – muzyczne inscenizacje, w humorystyczny sposób przedstawiały wydarzenia ze szkolnego życia uczniów.