– Rozpoczęcie roku szkolnego 2020 – 2021

1 września zabrzmiał pierwszy dzwonek , ale ten rok szkolny rozpoczęliśmy inaczej niż zawsze. Po długim okresie rozłąki każda z klas spotkała się w osobnej sali i po powitaniu z wychowawcą uczniowie nareszcie mogli się nacieszyć wzajemną obecnością, ich wypoczęte buzie oznajmiały chęć i dużo zapału do nauki w warunkach stacjonarnych szkoły, która tak długo czekała na swoich milusińskich. Pierwsze tygodnie na pewno upłyną na nauce zasad dopasowywaniu się do nowej rzeczywistości  wynikającej z panującej pandemii. Potem zacznie się przygoda z nauką. To z pewnością nie będzie typowy rok szkolny, ale bądźmy dobrej myśli, iż tak jak się rozpoczął  w murach szkoły,  tak i szczęśliwie społeczność uczniowska w zdrowiu dotrwa do jego zakończenia również tutaj.

„Nie możemy zmienić kierunku wiatru, ale możemy inaczej ustawić żagle”

Andreas Pflϋger

Życzymy sobie nawzajem, abyśmy z mądrością, w atmosferze wzajemnego zrozumienia  zapanowali nad żaglami  podczas całorocznej  podróży  po  krainie wiedzy i  bezpiecznie dotarli do portu  naszych szkolnych sukcesów.

Anna Gap – Mydlak