– Oddział Przedszkolny zawieszenie zajęć od 1 do 8 października!

Prosimy o zapoznanie się z komunikatem:

Dzień dobry,
Sz. P. informuję, że od dnia 1 października 2020 roku do dnia 8 października 2020 roku zawieszam zajęcia w oddziałach przedszkolnych Szkoły w związku z wystąpieniem w Szkole Podstawowej nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie potwierdzonego wynikami badań przypadku zakażeń SARS-CoV-2 u pracownika Szkoły, co jest sytuacją epidemiologiczną zagrażającą zdrowiu uczniów. Bardzo proszę o odbieranie wiadomości od nauczycieli, którzy są odpowiedzialni za zorganizowanie pracy zdalnej.
Informuję również o tym, że przysługuje Państwu dodatkowy zasiłek opiekuńczy w wymiarze 8 dni. Szczegóły na ten temat są dostępne na stronie www.gov.pl;
Bardzo proszę również Państwa o informowanie na bieżąco wychowawców o stanie zdrowia swoich dzieci.

Ewa Gęca