– UWAGA! Nauczanie zdalne od 9 października 2020!

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY W SPRAWIE NAUKI NA ODLEGŁOŚĆ CZ 2 Z DNIA 8 PAŹDZIERNIKA 2020 R

UWAGA! Decyzją SANEPIDU naukę zdalną rozpoczynamy od jutra!

1.      Informuję, że z dniem 9 października 2020 r.(od jutra)  wszystkie oddziały Szkoły I – VIII oraz oddziały przedszkolne  realizują naukę na odległość czyli zdalną. Ta forma nauki trwa do 16 października 2020 roku włącznie.

2.      Nauka przebiega zgodnie z planem zajęć przyjętym z dniem 1 września 2020 roku oraz opublikowanym na stronie Szkoły harmonogramem spotkań on-line za pomocą aplikacji Teams przez co należy rozumieć, że tylko określone zajęcia są prowadzone on –line, a pozostałe w formie przesyłania treści z wykorzystaniem dziennika elektronicznego przy pomocy Zadania domowego np. przy 5 godzinach języka polskiego w klasie 8 lekcje on –line są prowadzone 3 krotnie zaś treści pozostałych 2 godziny są przesyłane przez nauczyciela za pomocą dziennika UONET +. Koordynatorami prawidłowej realizacji zajęć w oddziałach klasowych w okresie zdalnej pracy są wychowawcy klas.

3.      Zajęcia zdalne on – line w piątek, 9 października 2020 roku, będą realizowane zgodnie z harmonogramem (STRONA SZKOŁY) tylko przez nauczycieli przedmiotu uczących w danej klasie nie przebywających na L4. Nauczyciel realizujący zastępstwo nie realizuje zajęć on – line z uwagi na warunki techniczne aplikacji. Przesyła jedynie treści materiału za pomocą dziennika UONET +.

4.      W okresie zdalnej nauki nie pracuje świetlica szkolna, nie prowadzone jest wyżywienie zbiorowe, biblioteka nie realizuje wypożyczeni. Jest to podyktowane sytuacją epidemiologiczną w budynku szkolnym.

5.      Sekretariat Szkoły jest czynny w godzinach 8.00 – 14.30; W sprawach:

·         organizacji pracy Szkoły należy dzwonić pod numer 516 16 92 60;

·         wyżywienia zbiorowego należy dzwonić pod numer 515-932-408;

6.      Drogą przepływu informacji pozostaje dziennik elektroniczny.

Ewa Gęca