– Uwaga! Powrót do zajęć stacjonarnych od 19 października 2020

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY W SPRAWIE NAUKI NA ODLEGŁOŚĆ CZ 2 Z DNIA 16 PAŹDZIERNIKA 2020 R

1. Informuję, że zajęcia stacjonarne w Szkole rozpoczynają się z dniem 19 października 2020 roku zgodnie z obowiązującym tygodniowym planem zajęć.
  2. Przypominam o:

1. wszyscy użytkownicy szkolnego budynku mają obowiązek w przestrzeniach wspólnych zasłaniać usta i nos (korytarz szkolny, szatnia, sekretariat, biblioteka, łazienka …).

2. Ręce należy dezynfekować lub umyć wodą i mydłem (przyjście do Szkoły, wejście do klasopracowni, skorzystanie  z ubikacji, wejście do stołówki …).

3. Każdorazowo, po zakończonej lekcji nauczyciel otwiera w klasopracowni okna celem wywietrzenia pomieszczenia. W tym czasie uczniowi pod opieką nauczyciela przebywają na korytarzu tuż przy klasie. Ta sama zasada obowiązuje podczas dezynfekcji pomieszczenia.

4. Bezwzględnej zmiany obuwia, pozostawianiu w szafkach osobistych swoich rzeczy.

5. Rodzice wchodzą do budynku szkolnego zgodnie z ustaleniami, nie mniej starają się ograniczać ten fakt do minimum.

Proszę o wspólną dbałość o zachowanie określonych zasad bezpieczeństwa.

Ewa Gęca