– Zdalne nauczanie klasy IV-VIII – 26.10.20 – 08.11.20

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie.

Sz. P. Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie

Odnosząc się do obostrzeń wprowadzonych przez Prezesa Rady Ministrów informuję:

1. W okresie od 26.10.2020 do 08.11.2020 wszystkie zajęcia dla klas IV – VIII odbywają się w formie zdalnej, zgodnie z obowiązującym od 1 września 2020 r. planem zajęć w tym opracowanym harmonogramem zajęć prowadzonych za pomocą aplikacji Teams. W tym celu proszę o uważne śledzenie strony Szkoły, na której zostanie opublikowany obowiązujący harmonogram zajęć on-line. (Uwaga zostały wprowadzone zmiany, ilość zajęć on-line została zwiększona z jednoczesnym zachowaniem zasad BHP!).
  2. W okresie od 26.10.2020 do 08.10.2020 zajęcia w oddziałach przedszkolnych oraz
    w klasach I – III odbywają się w formie stacjonarnej, czyli w Szkole zgodnie z obowiązującym od 1 września 2020 roku planem lekcji.
  3. W okresie od 26.10.2020 do 08.10.2020 tylko uczniowie oddziałów przedszkolnych i klas I –III korzystają ze stołówki i świetlicy szkolnej. Świetlica szkolna czynna jest w godzinach 6.30 – 17.00.
  4. Zajęcia rewalidacyjne, oraz zajęcia wynikające z organizacji pomocy psychologiczno – pedagogicznej dla uczniów klas I – III odbywają się w Szkole.
  5. Odwołane zostają wszelkie, dodatkowe zajęcia sportowe realizowane na terenie Szkoły.
  6. Odwołane zostają konkursy przedmiotowe – etap szkolny. Zostaną przełożone na inny termin.
  7. Uwaga Uczniowie do 16 roku życia w godzinach 8.00 – 16.00 mogą przemieszczać się jedynie pod opieka dorosłych.
  8. Uwaga Należy śledzić informacje zamieszczane na stronie Szkoły,  na tablicy informacyjnej UONET+  oraz za pomocą wiadomości.
  9. Proszę o dołożenie wszelkich starań, aby uczniowie sumiennie uczestniczyli w zajęciach on-line. Podczas zajęć uczeń ma zawsze włączoną kamerę, mikrofon zaś włącza na polecenie nauczyciela. Nauczyciel określone tematy zajęć wysyła uczniom za pomocą dziennik UONET+ – Zadania domowe. Te dwie formy zajęć wynikają z obowiązującego tygodniowego planu lekcji.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 32
im. Pamięci Majdanka w Lublinie