– Mikołajki w naszej zerówce

Święto w naszej zerówce!

Spotkania  z Mikołajem to dla dzieci zawsze wielkie przeżycie! Tak było  i dzisiaj. Dzieci domyślały się, że będzie jakaś niespodzianka, ale do końca nie były pewne. Nauczycielki z zerówki pani Elżbieta Piechnik, Dominika Gardzała i pani Aneta Kozak starały się przygotować swoich podopiecznych do wizyty Mikołaja. Na zajęciach dzieciaki malowały  sylwetę Mikołaja. Piękne prace plastyczne zostały umieszczone na tablicy ekspozycyjnej  naszej zerówki.  Dopiero po obiedzie pojawił się upragniony gość. Dzieci przywitały go bardzo serdecznie. Zaśpiewały mu piękną pastorałkę pt:. „Pastuszek bosy” . Mikołaj pytał o zachowanie grupy. Oczywiście, nauczycielki wystawiły jak najlepszą opinię. Rozdanie prezentów było najbardziej oczekiwanym momentem dla uczniów zerówki. Każdy z nich był bardzo ciekawy co otrzyma. Po południu chłopcy składali pojazd z klocków lego uruchamiany na baterię.  Dziewczynki składały z klocków karetę dla księżniczek. Dodatkowo z apetytem zjadały otrzymane słodycze. Wróciły do domów zadowolone, z nadzieją na kolejne, równie piękne  prezenty.