– EUROPEJSKI QUIZ FINANSOWY – KONKURS

Drodzy uczniowie klas 7 i 8!

W ramach programu BANKOWCY DLA EDUKACJI nasza Szkoła bierze udział w konkursie „Europejski Quiz Finansowy – edycja 2020/2021” organizowanym przez Warszawski Instytut Bankowości i kierowanym do uczniów klas 7 i 8 Szkoły Podstawowej.

Na czym to polega?

Konkurs jest wieloetapowy. Pierwszy to etap szkolny. Na tym etapie zgłoszeni uczniowie rozwiązują test/quiz finansowy. Ale nie martw się! Spotkamy się z wami wcześniej, by przygotować się i zebrać podstawową wiedzę teoretyczną. Z tego etapu dwie osoby o najlepszych wynikach tworzą tzw. zespół, który będzie reprezentował naszą szkołę na etapie wojewódzkim.

Nagrody za zajęcie pierwszych miejsc w konkursie, to – jak na bank przystało – nagrody pieniężne!!! 😉 Na etapie wojewódzkim to karty podarunkowe o określonej wartości pieniężnej. Natomiast nagroda finałowa, to aż 2,5 tys. zł dla wygranego zespołu! 😊

Wystarczy, że zgłosisz chęć wzięcia udziału w konkursie do końca tego roku kalendarzowego 2020 (najlepiej jeszcze przed feriami). Dalej zostaniesz już poinformowany o sposobie eliminacji szkolnych, które odbędą się w drugiej połowie stycznia.

Więcej informacji o konkursie znajdziesz na stronie: https://bakcyl.wib.org.pl/europejski-quiz-finansowy/

Zgłoszenia należy nadsyłać przez Dziennik Vulcan do Psycholog – Marta Gągała. W wiadomości należy napisać swoje dane: imię, nazwisko oraz klasę, a także: „Chcę wziąć udział w konkursie Europejski Quiz Finansowy”.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie! 😊

Pozdrawiamy serdecznie

Marta Gągała