– VIII Otwarty, Parafialny Konkurs Recytatorski – Prozy i Poezji pod hasłem „Cudze chwalicie, swego nie znacie”.

Zdalne nauczanie  nie sprzyja organizacji konkursów recytatorskich. Pomimo tego, czasami instytucje podejmują próbę organizacji konkursów z zachowaniem reżimu bezpieczeństwa lub w formie online. Fundacja „Szczęśliwe Dzieciństwo” – ośrodek nr 1  w Lublinie zorganizowała VIII Otwarty, Parafialny Konkurs Recytatorski – Prozy i Poezji pod hasłem „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Szkolne Koło Recytatorko – Teatralne „Recytować każdy może…” reprezentował uczeń Bartosz Smyk, osiągając po raz  kolejny sukces.  Zdobył  I miejsce w konkursie.  Chłopiec pracował pod kierunkiem opiekunów koła: Elżbiety Piechnik, Marty Serafin i Haliny Piątek.

Gratulujemy laureatowi!