– ZAWIESZENIE ZAJĘĆ W KLASIE 2B – 4-5.02.2021

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie z dnia 4 lutego 2021 roku.
Sz. P. Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie

1. Informuje, że w dniach 4-15 lutego 2021 roku zajęcia wynikające z tygodniowego rozkładu zajęć w klasie 2 b będą odbywać się w formie nauki zdalnej, za pomocą aplikacji TEAMS, a co za tym idzie zostały zawieszone zajęcia stacjonarne.
  2. Uczniowie tej klasy nie korzystają ze stołówki szkolnej oraz opieki świetlicowej.
  3. Uwaga Należy śledzić informacje zamieszczane na stronie Szkoły, na tablicy informacyjnej UONET+ oraz za pomocą wiadomości.
  4. Proszę o dołożenie wszelkich starań, aby uczniowie sumiennie uczestniczyli w zajęciach on-line. Podczas zajęć uczeń ma zawsze włączoną kamerę, mikrofon zaś włącza na polecenie nauczyciela. Włączona kamera pozwala na stwierdzenie obecności ucznia na lekcji.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 32
im. Pamięci Majdanka w Lublinie