– IV EDYCJA – EUROPEJSKI QUIZ FINANSOWY 2020/2021

Nasza szkoła w roku szkolnym 2020/2021 uczestniczy w programie edukacyjnym Bankowcy dla Edukacji. W ramach tego programu w dniach 26-29.02 chętni uczniowie zgłoszeni do udziału w konkursie wzięli udział w 3 lekcjach edukacyjnych z zakresu finansów i bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni, które zostały poprowadzone przez wolontariuszy programu BAKCYL. Tematy zrealizowane podczas lekcji webinarowych on-line to: „Twoje pieniądze”; „Od oszczędzania do inwestowania” oraz „Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni”.

W dniu 4.02.2021 dziesięciu zgłoszonych uczniów kl. VII i VIII wzięło udział w eliminacjach szkolnych Europejskiego Quizu Finansowego. Z radością informujemy, że na etapie wojewódzkim konkursu naszą szkołę będzie reprezentować zespół:

• Oliwia Życka (8C)
  • Bartłomiej Golec (7B)

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki w następnych etapach konkursu! 😊

Pedagog – Beata Rakoczy

Psycholog – Marta Gągała