– WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO EUROPEJSKIEGO QUIZU FINANSOWEGO 2020/2021

23 lutego 2021 roku reprezentanci naszej Szkoły: Oliwia Życka (8C) oraz Bartłomiej Golec (7B) wyłonieni podczas eliminacji szkolnych wzięli udział w wojewódzkim etapie Europejskiego Quizu Finansowego organizowanego przez Warszawski Instytut Bankowości we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim.

W wyniku tego konkursu trzy najlepsze zespoły uczniów z danego województwa przechodzą do kolejnego etapu, którym jest półfinał.

Z województwa lubelskiego taką promocję uzyskały: Zespół Szkół w Krzywdzie, Zespół Szkół im.7 Pułku Ułanów Lubelskich w Cycowie oraz Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek w Lublinie.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a naszym reprezentantom Oliwi i Bartkowi dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie. Uczniowie poświęcili wiele swojego czasu na przygotowanie się do konkursu zarówno na naszych wspólnych spotkaniach jak i swojej indywidualnej pracy. Z pewnością nie był to dla nas czas stracony ale wierzymy, że to dopiero początek drogi związanej z finansami i bankowością. 😉

Koordynator konkursu EQF

Marta Gągała