– KOMUNIKAT DYREKTORA Z DNIA 12 MARCA 2021 – PRZEDŁUŻENIE NAUKI ZDALNEJ

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie z dnia 12 marca 2021 roku.

Sz. P. Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie

Odnosząc się faktu dalszego przedłużenia nauki zdalnej w szkole podstawowej w okresie od 15.03.2021 do 26.03.2021 informuję:

1. W okresie od 15.03.2021 do 26.03.2021 wszystkie zajęcia dla klas IV – VIII odbywają się w formie zdalnej, za pomocą aplikacji TEAMS zgodnie z obowiązującym planem zajęć. UWAGA! W tym celu proszę o uważne stosować opublikowany na stronie Szkoły harmonogram zajęć on-line.
  2. W okresie od 15.03.2021 do 26.03.2021 zajęcia w oddziałach przedszkolnych i oddziałów klas I – III odbywają się w formie stacjonarnej, czyli w Szkole zgodnie z obowiązującym planem lekcji.
  3. Uczniowie uczący się w budynku szkolnym korzystają ze stołówki szkolnej.
  4. Świetlica szkolna czynna jest w godzinach 6.30 – 17.00 na wypracowanych do tej pory zasadach.
  5. Na wypracowanych zasadach i zdiagnozowanych potrzebach w dalszym ciągu są organizowane zajęcia zdalne na terenie Szkoły
  6. Na terenie Szkoły są organizowane dodatkowe zajęcia sportowe na obiektach otwartych.
  7. Uwaga Należy śledzić informacje zamieszczane na stronie Szkoły,  na tablicy informacyjnej UONET+  oraz za pomocą wiadomości.
  8. Proszę o dołożenie wszelkich starań, aby uczniowie sumiennie uczestniczyli w zajęciach on-line. Podczas zajęć uczeń ma zawsze włączoną kamerę, mikrofon zaś włącza na polecenie nauczyciela. Włączona kamera pozwala na stwierdzenie obecności ucznia na lekcji.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 32
im. Pamięci Majdanka w Lublinie