– 22.03 – 11.04 NAUKA ZDALNA KL. I-VIII – KOMUNIKAT

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY Z 18 MARCA 2021 ROKU

1. W okresie od dnia 22 marca 2021 r. do 11 kwietnia 2021 roku wszyscy uczniowie klas I – VIII realizują obowiązek szkolny w formie nauki zdalnej.

2. Wszystkie zajęcia w trybie zdalnym będą realizowane w formie on – line,  zgodnie z przyjętym tygodniowym rozkładem zajęć obowiązującym na dzień 19 marca 2021 roku.

3. W tym okresie, dla dzieci z klas I-III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, jest zorganizowana opieka świetlicowa oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem przyjęcia ucznia do świetlicy jest wniosek rodziców złożony do dyrektora Szkoły.

4. Oddziały wychowania przedszkolnego pracują bez zmian, przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego.

5. W dalszym ciągu jest organizowane nauczanie zdalne na terenie Szkoły dla uczniów  o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz dla uczniów gdzie występują przyczyny uniemożliwiające naukę zdalną w domu. Dotyczy to  uczniów klas I – VIII.

6. Pedagog, psycholog i inni specjaliści szkolni realizują swoje zadania zarówno
w trybie stacjonarnym jak i zdalnym zgodnie z tygodniowym planem zajęć tzn. że zajęcia stacjonarne mają jedynie uczniowie, którzy naukę zdalną realizują w budynku szkolnym.

7. Zajęcia, o których mowa powyżej organizowane są zgodnie z obowiązującym w Szkole rygorem higieny i bezpieczeństwa w czasie pandemii.

8. Uczniowie uczący się w szkole mogą korzystać  z wyżywienia w stołówce szkolnej.

9. Wszelkie sprawy związane z realizacją nauki, rekrutacji należy załatwiać telefonicznie lub drogą e-mailową.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 32

im. Pamięci Majdanka w Lublinie