– NAUKA ZDALNA W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH 12.04-18.04

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie z dnia 9 kwietnia 2021 roku.

Sz. P. Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie

Odnosząc się faktu nauki zdalnej w oddziałach przedszkolnych w szkole podstawowej w okresie od 12.04.2021 do 18.04.2021 informuję:

1. W okresie od 12.04.2021 do 18.04.2021 wszystkie zajęcia dla oddziałów przedszkolnych odbywają się w formie zdalnej, za pomocą aplikacji TEAMS zgodnie z obowiązującym planem zajęć.
  2. Na wypracowanych zasadach i zdiagnozowanych potrzebach w dalszym ciągu są organizowane zajęcia zdalne na terenie Szkoły  dla uczniów niepełnosprawnych i innych.
  3. Uczniowie uczący się w budynku szkolnym korzystają ze stołówki szkolnej.
  4. Świetlica szkolna czynna jest w godzinach 07.00 – 16.30 na wypracowanych do tej pory zasadach.
  5. Na terenie Szkoły nie są organizowane zajęcia sportowe.
  6. Uwaga Należy śledzić informacje zamieszczane na stronie Szkoły,  na tablicy informacyjnej UONET+  oraz za pomocą wiadomości.
  7. Proszę o dołożenie wszelkich starań, aby uczniowie sumiennie uczestniczyli w zajęciach on-line. Podczas zajęć uczeń ma zawsze włączoną kamerę, mikrofon zaś włącza na polecenie nauczyciela. Włączona kamera pozwala na stwierdzenie obecności ucznia na lekcji.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 32
im. Pamięci Majdanka w Lublinie