– ŚWIĘTO SZKOŁY – 8 CZERWCA 2021 r. – PROGRAM

Prosimy o zapoznanie się z programem obchodów Święta szkoły, które odbędzie się 8 czerwca 2021 r.

Program obchodów

1. 8 czerwca 2021 r. , delegacje klas I – VIII wraz z Pocztem Sztandarowym, udadzą się pod Pomnik Walki i Męczeństwa, aby złożyć hołd poległym w KL Majdanek
  2. Od 7 czerwca 2021 r. na terenie naszej placówki, społeczność uczniowska będzie mogła obejrzeć:
    1. wystawę opowiadającą o historii niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i jenieckiego
      w Lublinie
    2. pokonkursową wystawę III Wojewódzkiego Konkursu Recytatorsko – Plastycznego „Człowiek dla człowieka bratem” oraz III Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Tutaj kiedyś był obóz”.
  3. Wychowawcy Klas I i II  etapu edukacyjnego oraz oddziałów przedszkolnych przeprowadzą lekcje wychowawcze związane z imieniem naszej szkoły, jej misją zawartą w słowach: „Człowiek dla człowieka bratem”.
  4. Uczniowie klas wraz z wychowawcą zapala znicze pod Mauzoleum.

Zespół do spraw Promocji

Attachments