– Sukces naszych uczniów w V Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „4!-CZWÓRKA SILNIA” organizowanym przez IV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie

9 czerwca 2021 roku w IV LO w Lublinie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „ 4!-CZWÓRKA SILNIA ”. Z naszej szkoły drużyna 4 uczniów w składzie: Paulina Gumińska 8c, Adrianna Książek 8c, Miłosz Sadurski 8a i Szymon Wroński 8b zajęła III miejsce. Natomiast indywidualnie IV miejsce ex aequo zajęła Paulina Gumińska 8c i Miłosz Sadurski 8a.

Wspólne zdjęcie z rozdania nagród w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "4! - CZWÓRKA SILNIA"
Wspólne zdjęcie nagrodzonych

Dyplom dla Szkoły Podstawowej 32 w Lublinie za III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym"4! - CZWÓRKA SILNIA"

Dyplom Pauliny Gumińskiej za zajęcie IV miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "4! - CZWORKA SILNIA"