– KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY NR 1 Z DNIA 31 SIERPNIA 2021 ROKU

Sz. P. Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie

Z uwagi na zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy wszystkich osób przebywających w budynku Szkoły Podstawowej nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie informuję o:

1. Uczniowie korzystają z wejścia do Szkoły, które wyznacza najkrótszą drogę do szafki osobistej w szatni szkolnej gdzie zmieniają obuwie i pozostawiają rzeczy osobiste;
  2. Wszyscy użytkownicy budynku szkolnego mają obowiązek stosować maseczki zasłaniające nos i usta podczas przebywania w przestrzeniach wspólnych – szkolny korytarz, biblioteka, łazienki. Dopuszczone są odstępstwa podyktowane warunkami zdrowotnymi. Należy pamiętać o myciu lub dezynfekcji rąk.
  3. Uczniowie, w miarę możliwości, zachowują  dystans społeczny, korzystają z osobistych przyborów szkolnych, ze stroju podczas lekcji wychowania fizycznego.
  4. Uczniowie podczas przerw lekcyjnych przechodzą  z klasy do klasy, wyłącznie pod opieką nauczyciela, który realizował zajęcia lekcyjne, pamiętają jednocześnie o konieczności informowania nauczyciela dyżurującego o potrzebie oddalenia się od zespołu klasowego.
  5. Rodzice Uczniów nie wchodzą na teren Szkoły. Dopuszczone są odstępstwa związane z załatwianiem spraw służbowych. Rodzice Uczniów oddziałów przedszkolnych i przebywających w świetlicy szkolnej korzystają z domofonu.
  6. Kanałem komunikowania się ze Szkołą pozostaje dziennik elektroniczny.
  7.  Powyższe zapisy komunikatu należy stosować z dniem 1 września 2021 roku.
  8. Uwaga Należy śledzić informacje zamieszczane na stronie Szkoły,  na tablicy informacyjnej UONET+  oraz za pomocą wiadomości.

Ewa Joanna Gęca