– Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022

1 września rozpoczęliśmy nowy 2021/22 rok szkolny. Uczniowie po dwóch miesiącach wakacji spotkali się
z wychowawcami oraz swoimi kolegami i koleżankami bardzo kameralnie, w salach klasowych. Rozpoczęciu towarzyszyło wiele emocji, radość spotkania z rówieśnikami, nauczycielami pomieszana z niepewnością – Jak długo będzie realizowana edukacja w systemie stacjonarnym?

Pierwszoklasiści przybyli do szkoły pod opieką rodziców, z radością wysłuchali miłych słów powitania od swoich pierwszych wychowawców.

Wszyscy życzylibyśmy sobie, aby przez dziesięć miesięcy tego roku szkolnego  uczniowie mogli  zdobywać wiedzę na terenie szkoły, gdzie wśród rówieśników, na lekcjach z realną obecnością nauczycieli, łatwiej i z lepszymi rezultatami pogłębialiby swoje wiadomości i zdobywali nowe umiejętności.

Drodzy Uczniowie, życzymy Wam dużo radości w realizowaniu przygody z nauką.

Powodzenia!!!

Zapraszamy do galerii ze zdjęciami.