– ŻYCZENIA DLA NAUCZYCIELI

Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać.

M. Twain

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej  bardzo dziękujemy Szanownej Dyrekcji, wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Naszej Szkoły za poświęcenie, trud i wysiłek włożony w przekazywanie wiedzy, a nade wszystko w kształtowanie serc, umysłów i młodych charakterów.  Dziękujemy za twórcze i kreatywne podejście do pracy, za cały ogrom przekazywanej wiedzy, pomocne dłonie i za gorące serca. Pięknie napisał Kamil Cyprian Norwid „Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce”.

Dzisiaj My, Uczniowie, wyrażamy swoją wdzięczność  za trud włożony
w nasze wychowanie, za dar nauki i cierpliwe, wspaniałe przewodnictwo na trudnej drodze zdobywania wiedzy.

Drodzy Nauczyciele życzymy Wam  dużo zdrowia, energii i wytrwałości, aby praca sprawiała Wam radość i dawała satysfakcję oraz wielu sukcesów zawodowych i samych wzorowych uczniów.

Uczniowie SP nr 32