– DZIECKO WYSOKO WRAŻLIWE

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy Rodziców uczniów kl. I–III, Oddziałów Przedszkolnych, a także wszystkich chętnych Rodziców jak i Nauczycieli na spotkanie dotyczące Dzieci Wysoko Wrażliwych.

Spotkanie odbędzie się 19 listopada o godz: 17:00 w stołówce szkolnej. Jeśli nie będzie to możliwe ze względów epidemiologicznych, zorganizujemy je w formule zdalnej przesyłając Państwu link do spotkania.

Spotkanie poprowadzi dla nas Dr Monika Baryła-Matejczuk – psycholog, adiunkt w Pracowni Psychoprofilaktyki i Pomocy Psychologicznej w Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie, która od lat, w badaniach i praktyce, zajmuje się obszarem wysokiej wrażliwości. Jest także trenerem oraz terapeutą Terapii Zorientowanej na Emocjach. Wraz z zespołem opracowała narzędzie do pomiaru wrażliwości u dzieci, a także polską adaptację skali Highly Sensitive Persona (wersja skrócona) i Highly Sensitive Child.

PRZEBIEG SPOTKANIA:

1. Prelekcja dotycząca Dzieci Wysoko Wrażliwych:

– czym jest Wysoka Wrażliwość u dzieci?

– jak rozpoznać czy moje dziecko jest Dzieckiem Wysoko Wrażliwym?

– na co zwrócić uwagę podczas wychowywania Dziecka Wysoko Wrażliwego?

1. Pytania i odpowiedzi
  2. Indywidualne konsultacje