– DZIECKO WYSOKO WRAŻLIWE – SPOTKANIE

Dnia 19.11.2021 o godz: 17:00 w budynku Szkoły Podstawowej nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie odbyło się spotkanie dla Rodziców „Dziecko wysoko wrażliwe”.

Spotkanie poprowadziła dla nas dr Monika Baryła – Matejczuk: psycholog, adiunkt w Pracowni Psychoprofilaktyki i Pomocy Psychologicznej w Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie, trener i terapeuta Terapii Zorientowanej na Emocje, która od lat zajmuje się obszarem wysokiej wrażliwości, a także opracowała narzędzia do jej pomiaru.

Podczas spotkania dowiedzieliśmy się czym jest wysoka wrażliwość, jak odróżnić ją od nadwrażliwości. Poznaliśmy cechy jakie przejawiają dzieci wysoko wrażliwe, a także jak w związku z tym należy je wspierać i wychowywać. To spotkanie z pewnością pozwoliło nam bardziej zrozumieć naszych podopiecznych i poszerzyło w naszych umysłach myślenie
 o dzieciach wysoko wrażliwych.

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi artykułami oraz materiałami, które znajdują się na Stronie Internetowej:

Bardzo dziękujemy Pani dr Monice Baryła – Matejczuk za poprowadzenie tego spotkania, a wszystkim Rodzicom za liczne przybycie. Mamy nadzieję na więcej!

Psycholog SP32

Pedagog SP32