– SZKOLNY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BOMBKĘ BOŻONARODZENIOWĄ – Regulamin

SZKOLNY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BOMBKĘ

BOŻONARODZENIOWĄ

REGULAMIN

Serdecznie zapraszamy do wykonania bombki z motywem związanym z chrześcijańskimi Świętami Bożego Narodzenia, który jest adresowany do naszych uczniów w dwóch grupach wiekowych: grupa przedszkolna i kl. 1 – 3 oraz kl. 4 -8.

Regulamin:

– motyw na pracy to np. stajenka, Trzej Królowie, Jezus, Święta Rodzina, pasterze;

– technika wykonania: dowolna;

– każda praca powinna być wykonana samodzielnie (przez jedną osobę);

– każdy uczestnik może wykonać tylko 1 bombkę;

– bombka powinna być zaopatrzona w zawieszkę (dłuższą) do powieszenia na choince, do której doczepiamy karteczkę z danymi autora: imię i nazwisko, klasa;

– prace nie podlegają zwrotowi i upiększą naszą szkolną choinkę;

– bombki oddajemy do wtorku 21 grudnia 2021 do godz. 15.00 (do piątku 17 grudnia można je składać w świetlicy nr 14, a w poniedziałek 20 grudnia w sekretariacie szkoły).

Rozwiązanie konkursu nastąpi  21 grudnia 2021, a wręczenie nagród odbędzie się po powrocie z nauki zdalnej.

Koordynator konkursu Danuta Wartacz

Katecheci