– Kolorowy Świat Baśni

Kolorowy Świat Baśni

Dnia 11 maja 2022 roku odbył się w naszej szkole Szkolny Turniej Wiedzy o Baśniach dla klas IV, zorganizowany przez nauczycieli języka polskiego p. Martę Serafin i p. Elżbietę Krysę we współpracy ze szkolną biblioteką, w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Był to konkurs drużynowy. Wybrani przedstawiciele klas musieli podczas wielu konkurencji wykazać się wiedzą dotyczącą baśni, natomiast zespoły klasowe wraz z wychowawcami przygotowały bardzo ciekawe i pomysłowe owacje, hasła (motta) oraz transparenty, które wspierały i mobilizowały drużyny do walki. Wszyscy uczestnicy przygotowali się bardzo solidnie, walka była zacięta i wyrównana.
Najlepsi okazali się uczniowie klasy IV aI miejsce!
Uczniowie klasy IV b zajęli II miejsce
Uczniowie klasy IV cIII miejsce

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do galerii zdjęć.