– „MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA” – KONKURS LITERACKO-INFORMATYCZNY

W ramach realizowanego w naszej szkole Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa oraz promocji czytelnictwa wśród uczniów, biblioteka szkolna, we współpracy z nauczycielami informatyki ogłasza

Konkurs Literacko – Informatyczny dla uczniów klas VII na prezentację multimedialną pod hasłem ,,Moja ulubiona książka”.

Zadaniem uczestnika konkursu jest samodzielne opracowanie prezentacji multimedialnej z tytułami wybranych książek, ich krótkim opisem, które zrobiły duże wrażenie, zapadły w pamięć i do których często lubi powracać.
Warunki Konkursu

1. Konkurs ma charakter indywidualny. Skierowany jest do uczniów klas 7
  2. Prezentacja zgłoszona do konkursu powinna być wykonana w programie Power Point (pakiet programu Microsoft Office).
  3. Jako nazwę plików należy wpisać swoje nazwisko, imię oraz klasę.
  4. Praca powinna zawierać minimum 10 slajdów.
  5. Przygotowaną prezentację należy wysłać na adres: biblioteka(małpa)sp32.lublin.eu lub przekazać nauczycielowi informatyki.

Komisja konkursowa zwróci uwagę na:

• ogólne wrażenie estetyczne, efekt wizualny,
  • samodzielność pracy,
  • zawartość prezentacji.

Na prace konkursowe czekamy do 3 czerwca 2022r.

BIBLIOTEKARZE