– 8 czerwca, Święto Szkoły – fotorelacja

8 czerwca, w ramach Święta Szkoły, społeczność klas ósmych wraz Pocztem Sztandarowym udała się pod Pomnik Walki i Męczeństwa, gdzie wszyscy wzięli udział w uroczystym apelu. Po odśpiewaniu hymnu, pani Marta Serafin, nauczyciel języka polskiego, odczytała przygotowany na tą okazję tekst  pt. „To my będziemy budować naszą przyszłość”, następnie delegacja uczniowska złożyła pod pomnikiem wiązankę kwiatów i zapaliła znicze. Uczniowie klasy 1 –  7 pod opieką wychowawców tego dnia również wybrali się na Majdanek, gdzie poprzez zapalenie zniczy oddali hołd poległym.

Kolejnym wydarzeniem związanym ze świętem naszej szkoły była gala Wojewódzkiego Konkursu Recytatorsko – Plastycznego „Człowiek dla Człowieka Bratem”, na którą przybyli zwycięzcy, osoby wyróżnione w konkursie oraz liczni goście.

Zapraszamy do galerii ze zdjęciami.