– Oddziały przedszkolne – ważna informacja !

Szanowni Rodzice dzieci uczęszczających do naszej Szkoły do 2 oddziałów przedszkolnych.

Informujemy, że wszystkich naszych przedszkolaków zapraszamy 1 września w godzinach od godziny 6.30  do 17.00. Przychodząc do szkoły zapraszamy do szatni szkolnej, która znajduje się na poziomie  -1; tam otrzymacie Państwo klucz do osobistej szafki swojego dziecka; Następnie możecie Państwo odprowadzić córkę, syna do Sali odpowiednio nr 3 lub 4 gdzie powitają dzieciaki wychowawczynie. Sale znajdują się na parterze budynku, czyli droga z szatni jest bardzo krótka. Proszę, aby dziecko miało już buty na zmianę. O innych ważnych sprawach opowiemy Państwu podczas zebrania również 1 września 2022 roku o godzinie 17.00. Dzieci zgodnie z Rozkładem Dnia o godzinie 8.30 jedzą śniadanie dlatego też prosimy, aby dzieci zostały przyprowadzone najpóźniej do godziny 8.00. Najwcześniej zaś możecie Państwo odebrać dziecko o godzinie 13.00 a to dlatego, że do tej godziny są realizowane planowe zajęcia.

Zapraszamy serdecznie

Kadra zarządzająca Szkoły