– AKCJA „SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW” Z LIDL

Lidl Polska zaprosił do udziału w akcji wszystkie szkoły w Polsce. My również bierzemy w niej czynny udział.

Zasady akcji są proste: od 5 września br. klienci sklepów Lidl Polska będą otrzymywać Talenciaki – specjalne vouchery. Na stronie lidl.pl/szkoly wybieramy naszą szkołę i wpisujemy kody z voucherów, następnie wrzucamy w żółte skrzyneczki rozmieszczone w : czytelni, I piętro tablica SU oraz przy wejściu do szkoły (stolik). Do loterii należy zrobić zdjęcie swojego kuponu (w razie Waszej wygranej).

Placówka sama zdecyduje, na co zostaną wymienione zebrane Talenciaki. Nagród są dziesiątki: zaczynając od piłek, a kończąc na zaawansowanym sprzęcie multimedialnym. Dzięki temu nasza szkoła może wybrać to, czego najbardziej potrzebuje. Najnowszy projekt Lidl Polska ma odmienić na lepsze nie tylko warunki, w których się uczymy, ale również naszą szkolną  przyszłość.

Wystarczy wydać 50 zł i kupić przynajmniej jeden owoc lub warzywo, aby zdobyć Talenciaka. Każdy Talenciak to punkt dla wybranej placówki, a także los na loteriiW odbywającym się co dwa tygodnie losowaniu szkoły, niezależnie od swojej wielkości i położenia, będą miały szansę wygrać m.in. kompletnie wyposażone sale komputerowe oraz sprzęt elektroniczny. Wyniki losowań można śledzić na lidl.pl/szkoly a także zarejestrować voucher kopiując link poniżej.

Zapraszamy do udziału Was drogie dzieci jak również Waszych rodziców oraz pracowników szkoły.

DYREKCJA SZKOŁY