– EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW – OBCHODY

W dniu 26 września odbył się w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Na tablicy można było obejrzeć prace plastyczne uczniów biorących udział w konkursie plastyczno-językowym „SYMBOLE KRAJÓW EUROPEJSKICH” dla klas 1-3. Uczniowie klas starszych natomiast sprawdzili swoją wiedzę odnośnie krajów europejskich w formie quizu. Na tablicy hasło „Policzmy się po europejsku” przyciągnęło wielu uczniów, którzy zainteresowali się łamańcami językowymi oraz liczeniem do 10 w różnych językach. Na pierwszym piętrze uczniowie chętnie zapisywali odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego warto uczyć się jezyków obcych? NAPISZ!” dzieląc się swoimi pomysłami z innymi.

Wyniki konkursu plastyczno-językowego „SYMBOLE KRAJÓW EUROPEJSKICH” dla uczniów klas 1-3

1 m-ce Olaf Rajek kl. II b

2 m-ce Antoni Czarnik kl. II b