– Dzień Edukacji Narodowej 2022

Życzenia, kwiaty, słodkie upominki od społeczności uczniowskiej, Samorządu Uczniowskiego, rodziców, instytucji oświatowych, nie brakowało ich w tym szczególnym dniu. Wielu z pedagogów otrzymało nagrody dyrektora szkoły. Pani Elżbieta Piechnik została wyróżniona Nagrodą Prezydenta Miasta Lublin. Społeczność szkolna, pod kierunkiem pani Marty Serafin, pani Elżbiety Piechnik oraz pani Małgorzaty Skwarzyńskiej, przygotowała na tą okazję program słowno – muzyczny, który nauczyciele oraz delegacje uczniowskie obejrzeli 13 października, w przeddzień święta. 14 października był dniem wolnym od zajęć i duże grono pedagogów spędziło go w Warszawie. Docelowym punktem programu wyjazdu był musical pt. „Aida”, wystawiony w teatrze Roma.

Zapraszamy do galerii ze zdjęciami.

Dzień Edukacji Narodowej 2022

Kliknij tutaj, żeby otworzyć film .