– POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

PDPZ, SZKOŁA

Przypominamy, że w naszej szkole trwa w najlepsze Ogólnopolska Akcja Charytatywna Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do wsparcia tego wspaniałego wydarzenia i podzielenia się dobrem z potrzebującymi. W sali nr 14 od poniedziałku do piątku wolontariusze zbierają dary w postaci żywności o długim terminie przydatności, słodyczy, artykułów papierniczych oraz w dobrym stanie zabawek.

Akcja nabiera prędkości bo właśnie wczoraj odbyło się pierwsze wydarzenie towarzyszące akcji czyli DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA dla klas IV-VIII. Nasi uczniowie nie zawiedli i wsparli akcję różnymi produktami spożywczymi za co bardzo dziękujemy.

W naszym akcyjnym kalendarzu mamy zaplanowane jeszcze trzy wydarzenia:

SŁODKI MECZ, który odbędzie się 28.11.2022

BIEG MIKOŁAJKA w dniu 01.12.2022 oraz MASZ TALENT zaplanowany na 05.12.2022.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie.

Wolontariusze sztabu nr 27 przy Szkole Podstawowej nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie.