– XVII edycja wystawy plastycznej I etapu edukacji naszej szkoły„ Lecą liście lecą”

Dnia 15 listopada bieżącego roku odbyła się kolejna, XVII edycja wystawy plastycznej  I  etapu edukacji naszej szkoły w DDK Bronowice- Pracownia Maki. Obecna wystawa  nosiła tytuł „ Lecą liście lecą” i dotyczyła  tematyki jesiennej. Uczniowie przygotowali ciekawe i  twórcze prace, stosując różnorodne techniki malarskie. Pracowali pod opieką wychowawców klas  i nauczycieli wspomagających oraz nauczycieli świetlicy. Wernisaż wystawy uświetnił występ uczniów ze  Szkolnego Koła Recytatorsko – Teatralnego „Recytować każdy może…” Dzieci przygotowały inscenizację pt. „Idzie zima, chudy nie przetrzyma”. Na wernisaż zostały zaproszone dzieci z oddziałów zerowych przedszkola nr 7 i nr 32 oraz uczniowie I etapu naszej szkoły.  Koordynatorami wystawy z ramienia Domu Kultury była Pani Ewa Rejmak, a z ramienia szkoły Elżbieta Piechnik, Halina Piątek, Dominika Gadzała, Agata Wach, Agata Roman i Olena Gaidamaka  – Padalka.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z przedstawiemia pt. „Idzie zima, chudy nie przetrzyma”.

https://edulublin-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/anngapm25_edu_lublin_eu/EdDoBNMZ2BdOhOLVJ4JOlfABJK59LAYVBJPlwIfWSOJfDQ?e=A6VSqA title=”Link otwiera się w nowym oknie przeglądarki”