– XX Powiatowy Festiwal „Młody Artysta”

30 listopada uczniowie klasy 4a wzięli udział w Powiatowym Festiwalu „Młody Artysta” zorganizowanym po raz 20 w Chełmie. Nasi wychowankowie zaprezentowali się w kategorii muzyczno – tanecznej, w której  zostali nagrodzeni pierwszym wyróżnieniem. Soliście, Juliuszowi Bastrowskiemu, podczas wykonania piosenki pt. „Pięknie żyć” towarzyszyły tancerki: Zosia Boguta, Kornelia Chabros, Konstancja Kalinowska, Kornelia Mrozowicz i Zuzanna Stachyra. Uczennice zaprezentowały  układ taneczny przygotowany przez panią Olenę Gaidamakę – Padalkę. Doborem repertuaru i przygotowaniem części wokalnej  kierowała pani Małgorzata Skwarzyńska.

Wielkie gratulacje dla zespołu uczniów i serdeczne podziękowania dla pań, które przygotowały uczniów do występu. Ogromne podziękowania składamy również rodzicom pani Annie Kalinowskiej i panu Robertowi Bastrowskiemu oraz panu Wojciechowi Kusio – wychowawcy klasy IVa , za zorganizowanie transportu dla naszych młodych artystów.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z występu.

https://edulublin-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/anngapm25_edu_lublin_eu/EXcBbw_gZmxJgudDygbTceoBO–gwFw169DsrZBSEcGmmQ?e=yS1rqp title=”Link otwiera się w nowym oknie przeglądarki”