– Polska Wigilia 2022

Na tegoroczne celebrowanie Świąt Bożego Narodzenia przez społeczność szkolną złożyło się wiele działań. 19 grudnia odbyło się spotkanie nauczycieli, pracowników administracji, przedstawicieli Samorządu szkolnego, rodziców. Mogliśmy wspólnie obejrzeć inscenizację jasełkową w wykonaniu dzieci z klasy 0a, przygotowaną pod kierunkiem pani Anety Kozak, Karoliny Gierasimczuk  oraz pani Agaty Wach. Maluchom, podczas śpiewania kolęd, akompaniowała pani Małgorzata Skwarzyńska. Pani dyrektor Ewa Gęca oraz przedstawiciele Samorządu szkolnego złożyli wszystkim przybyłym świąteczne życzenia. Kontynuacją spotkania była wspólna Wigilia, podczas której podzieliliśmy się opłatkiem i z apetytem skosztowaliśmy tradycyjnych wigilijnych potraw. 21 grudnia uczniowie wzięli udział w przedstawieniu jasełkowym, które kolejny raz zaprezentowali uczniowie klasy 0a. Podczas uroczystości pani dyrektor Ewa Gęca wraz z panią Danutą Wartacz i panem Radosławem Tarnowskim wręczyli nagrody zwycięzcom konkursu na „Najpiękniejszą bożonarodzeniową bombkę”. Piękne ozdoby, odświętny wystrój korytarzy, sal, ciepła atmosfera przepełniona życzliwością,  na pewno wprowadziła nas w nadchodzący czas oczekiwanych każdego roku Świąt Bożego Narodzenia.

Zapraszamy do galerii zdjęć.