– PODSUMOWANIE AKCJI POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ 2022

akcja PDPZ, podsumowanie

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, Wspaniali Wolontariusze!

Sztab nr 27 Akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę przy Szkole Podstawowej nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie kieruje serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w XXX zbiórkę na rzecz najbardziej potrzebujących.

W naszej szkole akcja trwała od 21 listopada do 9 grudnia 2022.

Przez całe trzy tygodnie w szkole zorganizowane były wydarzenia towarzyszące, na które biletem wstępu była żywność długoterminowa oraz słodycze.

Uczniowie mogli brać udział w Dyskotece Andrzejkowej, „Słodkim Meczu”, „Biegu Mikołajka” oraz „Masz Talent”. Wydarzenia te cieszyły się popularnością, frekwencja dopisała, były gratulacje, pamiątkowe zdjęcia, dyplomy oraz drobne upominki. (Galeria zdjęć pod wpisem).

Nasi uczniowie jak co roku stanęli na wysokości zadania i dzięki ich hojności oraz chęci pomocy potrzebującym zebraliśmy wspólnie ponad 150 kg darów, które zasiliły konto Akcji.

Bardzo dziękujemy Uczniom, ich Rodzicom, Dyrekcji, Nauczycielom-Wychowawcom klas oraz Nauczycielom – Wolontariuszom, bez których pomocy i zaangażowania nic by się nie udało. Po raz kolejny pokazaliśmy, że wspólnie potrafimy się zorganizować i w imię szczytnego celu również dobrze się bawić.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również staniemy na wysokości zadania i znów otworzymy swoje serca na potrzeby innych.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności

Anna Brzezicka

Sztab nr 27 przy SP nr 32 w Lublinie