– Karnawał 2023

14 lutego na „Bajkowym balu karnawałowym” bawili się uczniowie klas 1-4. Wreszcie wszyscy razem mogli się spotkać na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, którą przygotowały panie ze Świetlicy, Ania Brzezicka i Ania Kuś – Lemieszek. Oświetlenie zorganizował pan Leszek Gęca. Taniec, śpiew, zabawa z rówieśnikami, rodzicami oraz wychowawcami sprawiły wielką radość uczestnikom balu. Wodzirej, pan Irek nie pozwolił, aby ktokolwiek się nudził. Rodzice zadbali o pyszny poczęstunek. Nie zabrakło też Loterii fantowej, którą pod kierunkiem pani Danusi Grodek, zorganizowało Szkolne Koło Caritas. Pozyskane fundusze w wysokości 555 zł zostały przekazane Lubelskiemu Caritas na wsparcie Turcji i Syrii. Na zakończenie balu odbył się ekscytujący pokaz sztuki cyrkowej w wykonaniu pana Irka, który żonglował piłeczkami, obręczami i innymi cyrkowymi akcesoriami.

Z kolei 15 lutego na karnawałowej dyskotece bawili się uczniowie klas 5-8. Jej organizacją zajął się Samorząd Uczniowski. Dekorację, tak jak na pierwszej imprezie przygotowały panie ze szkolnej świetlicy Ania Brzezicka i pani Ania Kuś Lemieszek. Rodzice zadbali o poczęstunek.

Było bardzo radośnie!!!

Zapraszamy do galerii ze zdjęciami.