– Lekcja boksu z Mistrzynią

sport, promocja sportu, Multi kulki

W czwartek, 2 marca 2023 roku, w naszej szkole odbyła się niezwykła lekcja – „Lekcja boksu z Mistrzynią”.

Lekcję prowadziła najbardziej utytułowana polska zawodniczka – Karolina Michalczuk. W swojej bokserskiej karierze zdobyła wiele medali na ringach europejskich i światowych.
Gościliśmy również aktualna mistrzynie Polski oraz medalistkę Mistrzostw Europy i Świata – Weronikę Bochen.
Obie panie opowiadały o swojej karierze w ringu. Później, wspólnie z trenerami Klubu Sportowego „Stara Szkoła Boksu”, panem Władysławem Maciejewskim i Tomaszem Falczyńskim, zaprezentowały elementy treningu bokserskiego. Następnie nasi uczniowie mieli okazję poczuć się jak prawdziwi bokserzy – założyli rękawice i próbowali swoich sił w „prostych” i „sierpach”.

Być może niektórzy odkryli w sobie nową pasję…